Boks ( pod logotypem )
GIGA KOMPUTER

Rozwiązania
Informatyczne
Dla Firm.

GIGA KOMPUTER, ul. JASNA 11, 44-100 Gliwicetel: 32 335 32 01 | 693 583 637

O firmie

Witamy na naszej stronie internetowej.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat naszej firmy.

Firma GIGA KOMPUTER działa na rynku z powodzeniem od 20 lat!. Prowadzimy działalność w zakresie kompleksowej obsługi informatycznej. Dostarczamy i wdrażamy oprogramowanie do prowadzenia firm, administrujemy sieci komputerowe oraz sprzedajemy sprzęt komputerowy. Podstawowym celem naszej działalności jest obsługa klientów instytucjonalnych, zwłaszcza z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, ale również klientów detalicznych. Naszym klientom proponujemy rozwiązania oparte na sprzęcie i oprogramowaniu renomowanych producentów.

Już na samym początku naszej działalności postawiliśmy na profesjonalizm, terminowość, solidność i najważniejsze - satysfakcję i zadowolenie klienta, dlatego też ideą przewodnią firmy GIGA KOMPUTER jest indywidualne podejście do klienta, któremu poświęcamy swoją wiedzę i doświadczenie.


Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną firm i instytucji - Outsourcing IT. Realizujemy dostawy sprzętu komputerowego, oprogramowania, urządzeń peryferyjnych (drukarki, skanery), materiałów eksploatacyjnych (tonery, tusze, papier), nośników danych (płyty CD, DVD, HDD) oraz innych podzespołów, a w przypadku, gdy zatrudnienie informatyka w Państwa firmie jest nieopłacalne, proponujemy regularny nadzór serwisowy.

Mimo ustalonego cennika nie zawsze stosujemy te same ceny dla każdego odbiorcy.
GIGA KOMPUTER stara się podchodzić indywidualnie do każdego klienta, dlatego też zawsze istnieje możliwość negocjacji cen, zwłaszcza w przypadku podpisania umowy na świadczenie stałych usług informatycznych.
 
O firmie

Zaufali nam: